zo 26 mei
doopsgezinde kerk
11

muziekdienst: koor St George's Royal Air Force Chapel of Remembrance (Engeland) olv Helen Isom

grote markt

vintagemarkt Klein Berlijn met mode, meubels, foodstands en dj's

dot
15

dome: 'The life of trees'; avontuurlijke animatiefilm over Dolores het lieveheersbeestje, vuurvlieg Mike en de geheimen van de bomenwereld; vanaf 5 jaar

heerenhuis

Rob & Inez Tango Sunday met dj

plato

Renske Taminiau (14.00-14.30 uur) en Swinder (14.45-15.30 uur)

vrijdag

'Het Mysterie van het Verdwenen Geluid'; interactief kinderconcert in combinatie met filmbeelden; vanaf 4 jaar

kroeg van klaas
16

Afrika Jam Café met live muziek, dj en eten

nieuwe kerk

broers Euwe en Sybolt de Jong (beide orgel/kofferharmonium) spelen muziek van Bach, Mendelssohn, Höpner en Piazza

pelstergasthuiskerk

kamerkoor Musica Retorica olv Christofoor Baljon brengt 'Als hemel en aarde en wind zwijgen...'; muziek uit de late Renaissance van Monteverdi; mmv klein barokensemble

san salvatorkerk

het Noordelijk Vocaal Ensemble olv Leendert Runia brengt 'O mon coeur'; programma rond het thema 'liefde', met muziek van Poulenc, Ton de Leeuw, Sandtröm, Louis Andriessen, Langlais, MacMillan en Hawley; met dans-intermezzi door Clara Franke en Claudio Agnorelli

trefpunt

MAF Jam Session; backline aanwezig

vrijdag

VRIJDAG Theater (jongeren van 16-20 jaar) presenteert 'Tijd'; muziektheatervoorstelling; regie: Loes Nuijten

brouwerij martinus

'Klassieke affaire' met het Mosaico Ensemble; jazz/oosterse muziek met Dvir Sadeh (piano/zang), Liav Baruch (oud/zang), Dror Tubul (contrabas) en Shimri Achiam (percussie)

proeflokaal 't kantoor

Blueztrail, bluescovers uit de jaren '40-'60

dot
17

dome: 'Life under the arctic sky'; film over het leven van de Sami, een eeuwenoud volk dat in Lapland woont; Engels gesproken, niet ondertiteld

drie uiltjes

verwarmde en deels overdekte tuin: Drie Uiltjes Zomersessie; akoestische open sessie

immanuëlkerk

het Groninger Mozart Ensemble olv Joël Smits brengt 'Scandinavisch avontuur' met muziek van Nielsen, Grieg, Hartmann, Gade, Sibelius en Weyse; soliste: Falou Lansink (cello)

o'ceallaigh

traditioneel Ierse sessie

buckshot

New Decoderzz Refreshed, jazz/funk

em2
18

terras en tuin: 'Secret garden' met poëtische muziek van Tommy Meyborg, Het Kanaal en Cashmyra

new orléans

'Koster live': Tjakka's Soul Trail, swingende '60's soul

toeter
19

Pubquiz (algemene kennis)

graanrepubliek
20

'Improvísame'; Spaanstalig improvisatietheater

oosterpoort
21

kleine zaal: Daniel Romano, country/pop/psychedelica/punk uit Canada; voorprogramma: Ian Daniel Kehoe

the crown

rock & blues jam session

oosterpoort

grote zaal: Krystian Zimerman (piano) speelt Sonate nr 3 van Brahms en Scherzo nrs 1 t/m 4 van Chopin

lola
22

The Bloodstrings (punkabilly uit Duitsland) en The Bad Juju (rock & roll uit Italië)

 
Kantel je phone of tablet voor de schema-weergave
10:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
doopsgezinde kerk

muziekdienst: koor St George's Royal Air Force Chapel of Remembrance (Engeland) olv Helen Isom

dot

dome: 'The life of trees'; avontuurlijke animatiefilm over Dolores het lieveheersbeestje, vuurvlieg Mike en de geheimen van de bomenwereld; vanaf 5 jaar

kroeg van klaas

Afrika Jam Café met live muziek, dj en eten

em2

terras en tuin: 'Secret garden' met poëtische muziek van Tommy Meyborg, Het Kanaal en Cashmyra

 
grote markt

vintagemarkt Klein Berlijn met mode, meubels, foodstands en dj's

new orléans

'Koster live': Tjakka's Soul Trail, swingende '60's soul

graanrepubliek

'Improvísame'; Spaanstalig improvisatietheater

 
heerenhuis

Rob & Inez Tango Sunday met dj

toeter

Pubquiz (algemene kennis)

oosterpoort

kleine zaal: Daniel Romano, country/pop/psychedelica/punk uit Canada; voorprogramma: Ian Daniel Kehoe

 
plato

Renske Taminiau (14.00-14.30 uur) en Swinder (14.45-15.30 uur)

brouwerij martinus

'Klassieke affaire' met het Mosaico Ensemble; jazz/oosterse muziek met Dvir Sadeh (piano/zang), Liav Baruch (oud/zang), Dror Tubul (contrabas) en Shimri Achiam (percussie)

the crown

rock & blues jam session

 
vrijdag

'Het Mysterie van het Verdwenen Geluid'; interactief kinderconcert in combinatie met filmbeelden; vanaf 4 jaar

nieuwe kerk

broers Euwe en Sybolt de Jong (beide orgel/kofferharmonium) spelen muziek van Bach, Mendelssohn, Höpner en Piazza

oosterpoort

grote zaal: Krystian Zimerman (piano) speelt Sonate nr 3 van Brahms en Scherzo nrs 1 t/m 4 van Chopin

 
pelstergasthuiskerk

kamerkoor Musica Retorica olv Christofoor Baljon brengt 'Als hemel en aarde en wind zwijgen...'; muziek uit de late Renaissance van Monteverdi; mmv klein barokensemble

lola

The Bloodstrings (punkabilly uit Duitsland) en The Bad Juju (rock & roll uit Italië)

 
san salvatorkerk

het Noordelijk Vocaal Ensemble olv Leendert Runia brengt 'O mon coeur'; programma rond het thema 'liefde', met muziek van Poulenc, Ton de Leeuw, Sandtröm, Louis Andriessen, Langlais, MacMillan en Hawley; met dans-intermezzi door Clara Franke en Claudio Agnorelli

 
trefpunt

MAF Jam Session; backline aanwezig

 
vrijdag

VRIJDAG Theater (jongeren van 16-20 jaar) presenteert 'Tijd'; muziektheatervoorstelling; regie: Loes Nuijten

dot

dome: 'Life under the arctic sky'; film over het leven van de Sami, een eeuwenoud volk dat in Lapland woont; Engels gesproken, niet ondertiteld

 
proeflokaal 't kantoor

Blueztrail, bluescovers uit de jaren '40-'60

 
drie uiltjes

verwarmde en deels overdekte tuin: Drie Uiltjes Zomersessie; akoestische open sessie

 
immanuëlkerk

het Groninger Mozart Ensemble olv Joël Smits brengt 'Scandinavisch avontuur' met muziek van Nielsen, Grieg, Hartmann, Gade, Sibelius en Weyse; soliste: Falou Lansink (cello)

 
o'ceallaigh

traditioneel Ierse sessie

 
buckshot

New Decoderzz Refreshed, jazz/funk

 
/2019/05/27 /2019/05/25 ZO 26 meif
ZO
26