do 18 jan
conservatorium
12

Jazzclub: lunchconcert door conservatoriumstudenten

plato

Platosonic met IAMJJ solo (12.00 uur), Loic Nottet (12.50 uur), Luwten (13.40 uur), Sam Fender (14.30 uur), Velvet Volume (15.20 uur), Hater (16.10 uur), Hannah Williams & The Affirmations (17.00 uur), Teme Tan (17.50 uur) en Faces On TV (18.40 uur)

coffee company

'Coffee & Music' met Fenne Lily (12.30 uur), 2 Melissa Kassab (13.20 uur), Callum Beattie (14.10 uur), Milo Meskens (15.00 uur), Raoul Vignal (15.50 uur), Tamino (16.40 uur), Freya Ridings (17.20 uur), Lilly Among Clouds (18.10 uur) en Wildwood Kin (19.00 uur)

proeflokaal 't kantoor
14

Officesonic: oa Bottlecap (energieke rock uit Zweden, 14.00 uur), Inge van Calkar (singer-songwriter, 17.00 uur), The Stingers (swingende blues, 19.30 en 21.30 uur), Mr Knowhow ('80's/'90's rock, 20.30 en 22.30 uur), Fabian Brush-Jahn (Zweden, 23.30 uur)

amstel
17

Uncle P Management & Bookings showcase met Eelke Ankersmit (indierock), Nachtschade (retropop) en Kruidkoek (garagejazz)

benzinebar

'Fuel the fire!'; NMTH/SOZ/Tapetown showcase met Modest (Denemarken, 17.00 uur), Rhinorino (18.00 uur), Komatsu (19.00 uur), dj (20.00 uur), Abdomen (22.00 uur), An Evening With Knives (23.00 uur), Rectum Raiders (24.00 uur), The K (België, 01.00 uur) en Every Stranger Looks Like You (België, 02.00 uur); rock/noise/alternatief

student hotel

TSH Live 2018: Gin Mare & Diplomatico Music Sessions

knarie

Morrès, rock

link 050
18

'OOG op Eurosonic Noorderslag'; live radio met optredens van Nadua Kramer (18.00-19.00 uur), David Keenan (19.00-20.00 uur), Meadowlake (20.00-21.00 uur), Lars Koehoorn (21.00-22.00 uur), Borain (22.00-23.00 uur) en Seafire (23.00-24.00 uur)

oosterstraat 52
19

Electrosonic 2018 met FLCTS (19.00-19.30 uur), Stahlr (20.00-20.30 uur), Komplement (21.00-21.30 uur), FENN (22.00-22.30 uur) en dj Broodkast (tussendoor); electropop

binnenstad
20

Eurosonic met oa Austinn (Luxemburg), aYia (IJsland), Bergfilm (Duitsland), Black Snake Moan (Italië), Blind Butcher (Zwitserland), Cari Cari (Oostenrijk), Curtis Alto (België), Dakota (Nederland), Darling West (Noorwegen), Death Alley (Nederland), Dinamarca (Zweden), Emma Bale (België), Equal Idiots (België), Faces on TV (België), Fred Well (Noorwegen), George FitzGerald (Verenigd Koninkrijk), Gizmo Varillas (Spanje), Hak Baker (Verenigd Koninkrijk), HÃ…N (Italië), HMLTD (Verenigd Koninkrijk), Högni (IJsland), Husky Loops (Italië), IAMDDB (Verenigd Koninkrijk), Jeangu Macrooy (Nederland), Jo Goes Hunting (Nederland), KO KO MO (Frankrijk), Leoniden (Duitsland), lilly among clouds (Duitsland), Malihini (Italië), Marlene (Zweden), Mateusz Franczak (Polen), Museless (Spanje), Never Sol (Tsjechië), One Sentence Supervisor (Zwitserland), Pale Grey (België), Panivalkova (Oekraïne), Polo & Pan live (Frankrijk), Pom Poko (Noorwegen), Suff Daddy & The Lunch Birds (Duitsland), Surma (Portugal), Témé Tan (België), The Cool Quest (Nederland), Theodore (Griekenland), Tolstoys (Slowakije), Tom Grennan (Verenigd Koninkrijk), Tom Walker (Verenigd Koninkrijk), Tontario (Finland), VUUR (Nederland) en VRWRK (België); op diverse locaties

crowbar

White Russian Records showcase met I Against I (punkrock), Slow Crush (shoegaze/postpunk) en Charades (postpunk/rock)

drie gezusters

Altersonic: presentaties van Indieplant, Codarts, Conservatorium Haarlem, Conservatorium Amsterdam en ROC Roadtrip en Jamsessie Stage

groninger forum bibliotheek

Mijlpalen in de literatuur: Coen Peppelenbos en Roos Custers bespreken de roman 'Het proces' van Franz Kafka

metalcafé de witte wolf

WolfSonic met Spo0ken (20.00 uur), Devoured Elysium (21.00 uur), Suffering Quota (22.00 uur) en Nuclear Devastation (23.00-23.40 uur)

the dog's bollocks

Magners Music Sessions met Knarsetand (20.00 uur), Melleen (20.45 uur), Luminize (21.30 uur), Capcap_ cap (22.15 uur), Funkanizer (23.00 uur), Woe Blind Birds (23.45 uur), Roots Rising (00.30 uur) en afterparty met SZN Soundsystems (01.15 uur)

toeter

Toetersonic met Groove Ally (20.00 uur), TALA (21.00 uur), Purple Money Dishwasher (22.00 uur), Black Fuse (23.00 uur) en Kill Your Darlings (24.00-00.45 uur)

kult

'The sound of young Holland' met diverse bands; showcase-festival van Subroutine Records

nachtclub oost

'Appelsap'; hiphop/r&b/elektronisch

o'ceallaigh

'The sound of young Holland' met diverse bands; showcase-festival van Subroutine Records

walrus

Grunnsonic 2018: Small Town Bandits (20.30 uur), The Baby Salad (21.45 uur) en Meadowlake (23.00 uur)

grote markt

Eurosonic Air: Jeangu Macrooy (soul, 20.45 uur), Meute (house/techno/brass, 22.15 uur) en The Cool Quest (pop/hiphop/funk, 23.45-00.30 uur)

cleopatra
21

Grunnsonic 2018: Ten Years Today (21.00 uur), The Desmonds (22.15 uur) en FLCTS (23.30 uur)

new orléans

live jazz

plaza danza

Rookie Salsa Thursday

zolder

Pleuropsonic: Babyface Nelson (21.00 uur), EvilMrSod (rock/blues/country, 22.00 uur) en Bottlecap (energieke rock uit Zweden, 23.00 uur)

concerthuis

The Bakery Recordlabel showcase met Mango Zabba (triprock, 21.15 uur), The Legs (psychedelische blues/rock, 22.00 uur), The Cinema Escape (experimentele electropop, 22.45 uur), Broken Brass Ensemble (brass/funk/hiphop/jazz, 24.00 uur) en Batobe (elektronisch, 01.05 uur)

buckshot

Beat Surrender Music showcase met Electric Company (psychedelische indiepop, 21.30 uur), Inge van Calkar (singer-songwriter, 22.30 uur) en Max Meser (sixties rock/pop, 23.30 uur)

pakhuis

AnimalSonic met The Cinema Escape (industriële electro, 21.30 uur), We Are Hunters (poppunk uit Nijmegen, 22.30 uur), FFOOSS (fuzzy trashpop uit Utrecht, 23.30 uur) en Certain Animals (rock uit Rotterdam, 00.30 uur)

petit théâtre

Juárez/Caruso/Ramírez Trio; improvisatie met Daniel Juárez (tenorsax), Andrea Caruso (contrabas) en Quique Ramírez (drums)

doos
22

Student Shot Night met dj's Nick en Alex

graanrepubliek

Graansonic 2018: D O Gibson, hiphop

pakhuis

Club Maca & Roni met The van Werven Brothers; elektronische muziek

warhol
23

Grunnsonic 2018: Hollow Men (23.10 uur) en The Black Cult (00.20 uur)

club kokomo
0

Student Night met resident dj's en mc's

ocean 41

Tempting Thursday; student night met dj

&zo
1

'Stu-dance' met dj

kroeg van klaas

showcase met Clean Pete (akoestische pop met cello, gitaar en tweestemmige zang), Afterpartees (garagerock uit Limburg) en als surprise act een bekende band uit Amsterdam (energieke melodieuze pop)

 
Kantel je phone of tablet voor de schema-weergave
10:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
conservatorium

Jazzclub: lunchconcert door conservatoriumstudenten

proeflokaal 't kantoor

Officesonic: oa Bottlecap (energieke rock uit Zweden, 14.00 uur), Inge van Calkar (singer-songwriter, 17.00 uur), The Stingers (swingende blues, 19.30 en 21.30 uur), Mr Knowhow ('80's/'90's rock, 20.30 en 22.30 uur), Fabian Brush-Jahn (Zweden, 23.30 uur)

&zo

'Stu-dance' met dj

kroeg van klaas

showcase met Clean Pete (akoestische pop met cello, gitaar en tweestemmige zang), Afterpartees (garagerock uit Limburg) en als surprise act een bekende band uit Amsterdam (energieke melodieuze pop)

plato

Platosonic met IAMJJ solo (12.00 uur), Loic Nottet (12.50 uur), Luwten (13.40 uur), Sam Fender (14.30 uur), Velvet Volume (15.20 uur), Hater (16.10 uur), Hannah Williams & The Affirmations (17.00 uur), Teme Tan (17.50 uur) en Faces On TV (18.40 uur)

binnenstad

Eurosonic met oa Austinn (Luxemburg), aYia (IJsland), Bergfilm (Duitsland), Black Snake Moan (Italië), Blind Butcher (Zwitserland), Cari Cari (Oostenrijk), Curtis Alto (België), Dakota (Nederland), Darling West (Noorwegen), Death Alley (Nederland), Dinamarca (Zweden), Emma Bale (België), Equal Idiots (België), Faces on TV (België), Fred Well (Noorwegen), George FitzGerald (Verenigd Koninkrijk), Gizmo Varillas (Spanje), Hak Baker (Verenigd Koninkrijk), HÃ…N (Italië), HMLTD (Verenigd Koninkrijk), Högni (IJsland), Husky Loops (Italië), IAMDDB (Verenigd Koninkrijk), Jeangu Macrooy (Nederland), Jo Goes Hunting (Nederland), KO KO MO (Frankrijk), Leoniden (Duitsland), lilly among clouds (Duitsland), Malihini (Italië), Marlene (Zweden), Mateusz Franczak (Polen), Museless (Spanje), Never Sol (Tsjechië), One Sentence Supervisor (Zwitserland), Pale Grey (België), Panivalkova (Oekraïne), Polo & Pan live (Frankrijk), Pom Poko (Noorwegen), Suff Daddy & The Lunch Birds (Duitsland), Surma (Portugal), Témé Tan (België), The Cool Quest (Nederland), Theodore (Griekenland), Tolstoys (Slowakije), Tom Grennan (Verenigd Koninkrijk), Tom Walker (Verenigd Koninkrijk), Tontario (Finland), VUUR (Nederland) en VRWRK (België); op diverse locaties

doos

Student Shot Night met dj's Nick en Alex

 
coffee company

'Coffee & Music' met Fenne Lily (12.30 uur), 2 Melissa Kassab (13.20 uur), Callum Beattie (14.10 uur), Milo Meskens (15.00 uur), Raoul Vignal (15.50 uur), Tamino (16.40 uur), Freya Ridings (17.20 uur), Lilly Among Clouds (18.10 uur) en Wildwood Kin (19.00 uur)

crowbar

White Russian Records showcase met I Against I (punkrock), Slow Crush (shoegaze/postpunk) en Charades (postpunk/rock)

graanrepubliek

Graansonic 2018: D O Gibson, hiphop

club kokomo

Student Night met resident dj's en mc's

amstel

Uncle P Management & Bookings showcase met Eelke Ankersmit (indierock), Nachtschade (retropop) en Kruidkoek (garagejazz)

drie gezusters

Altersonic: presentaties van Indieplant, Codarts, Conservatorium Haarlem, Conservatorium Amsterdam en ROC Roadtrip en Jamsessie Stage

 
benzinebar

'Fuel the fire!'; NMTH/SOZ/Tapetown showcase met Modest (Denemarken, 17.00 uur), Rhinorino (18.00 uur), Komatsu (19.00 uur), dj (20.00 uur), Abdomen (22.00 uur), An Evening With Knives (23.00 uur), Rectum Raiders (24.00 uur), The K (België, 01.00 uur) en Every Stranger Looks Like You (België, 02.00 uur); rock/noise/alternatief

 
student hotel

TSH Live 2018: Gin Mare & Diplomatico Music Sessions

groninger forum bibliotheek

Mijlpalen in de literatuur: Coen Peppelenbos en Roos Custers bespreken de roman 'Het proces' van Franz Kafka

pakhuis

Club Maca & Roni met The van Werven Brothers; elektronische muziek

ocean 41

Tempting Thursday; student night met dj

knarie

Morrès, rock

oosterstraat 52

Electrosonic 2018 met FLCTS (19.00-19.30 uur), Stahlr (20.00-20.30 uur), Komplement (21.00-21.30 uur), FENN (22.00-22.30 uur) en dj Broodkast (tussendoor); electropop

warhol

Grunnsonic 2018: Hollow Men (23.10 uur) en The Black Cult (00.20 uur)

 
link 050

'OOG op Eurosonic Noorderslag'; live radio met optredens van Nadua Kramer (18.00-19.00 uur), David Keenan (19.00-20.00 uur), Meadowlake (20.00-21.00 uur), Lars Koehoorn (21.00-22.00 uur), Borain (22.00-23.00 uur) en Seafire (23.00-24.00 uur)

 
metalcafé de witte wolf

WolfSonic met Spo0ken (20.00 uur), Devoured Elysium (21.00 uur), Suffering Quota (22.00 uur) en Nuclear Devastation (23.00-23.40 uur)

 
the dog's bollocks

Magners Music Sessions met Knarsetand (20.00 uur), Melleen (20.45 uur), Luminize (21.30 uur), Capcap_ cap (22.15 uur), Funkanizer (23.00 uur), Woe Blind Birds (23.45 uur), Roots Rising (00.30 uur) en afterparty met SZN Soundsystems (01.15 uur)

 
toeter

Toetersonic met Groove Ally (20.00 uur), TALA (21.00 uur), Purple Money Dishwasher (22.00 uur), Black Fuse (23.00 uur) en Kill Your Darlings (24.00-00.45 uur)

 
kult

'The sound of young Holland' met diverse bands; showcase-festival van Subroutine Records

 
nachtclub oost

'Appelsap'; hiphop/r&b/elektronisch

 
o'ceallaigh

'The sound of young Holland' met diverse bands; showcase-festival van Subroutine Records

 
walrus

Grunnsonic 2018: Small Town Bandits (20.30 uur), The Baby Salad (21.45 uur) en Meadowlake (23.00 uur)

 
grote markt

Eurosonic Air: Jeangu Macrooy (soul, 20.45 uur), Meute (house/techno/brass, 22.15 uur) en The Cool Quest (pop/hiphop/funk, 23.45-00.30 uur)

 
cleopatra

Grunnsonic 2018: Ten Years Today (21.00 uur), The Desmonds (22.15 uur) en FLCTS (23.30 uur)

 
new orléans

live jazz

 
plaza danza

Rookie Salsa Thursday

 
zolder

Pleuropsonic: Babyface Nelson (21.00 uur), EvilMrSod (rock/blues/country, 22.00 uur) en Bottlecap (energieke rock uit Zweden, 23.00 uur)

 
concerthuis

The Bakery Recordlabel showcase met Mango Zabba (triprock, 21.15 uur), The Legs (psychedelische blues/rock, 22.00 uur), The Cinema Escape (experimentele electropop, 22.45 uur), Broken Brass Ensemble (brass/funk/hiphop/jazz, 24.00 uur) en Batobe (elektronisch, 01.05 uur)

buckshot

Beat Surrender Music showcase met Electric Company (psychedelische indiepop, 21.30 uur), Inge van Calkar (singer-songwriter, 22.30 uur) en Max Meser (sixties rock/pop, 23.30 uur)

 
pakhuis

AnimalSonic met The Cinema Escape (industriële electro, 21.30 uur), We Are Hunters (poppunk uit Nijmegen, 22.30 uur), FFOOSS (fuzzy trashpop uit Utrecht, 23.30 uur) en Certain Animals (rock uit Rotterdam, 00.30 uur)

 
petit théâtre

Juárez/Caruso/Ramírez Trio; improvisatie met Daniel Juárez (tenorsax), Andrea Caruso (contrabas) en Quique Ramírez (drums)

 
/2018/01/19 /2018/01/17 DO 18 januarif
DO
18