vr 18 jan
plato
12

Platosonic met Very Cool People (12.00 uur), Mambe & Danochilango Duo (13.00 uur), The Entrepreneurs (14.00 uur), MDC 3 (15.00 uur), Penelope Isles (15.50 uur), Pillow Queens (16.40 uur) en The Mauskovic Dance Band (17.30 uur)

coffee company

Platosonic met Belle Mt (12.20 uur), Apey (solo, 13.20 uur), Vivii (14.20 uur), Portland (akoestisch, 15.20 uur), Ferris & Sylvester (16.10 uur), Wannes Cappelle, Broeder Dieleman & Frans Grapperhaus (17.00 uur) en Katarína Máliková (17.50 uur)

house of chambers

Platosonic met Bríet (12.40 uur), K-Phax (13.40 uur) en Blu Samu (14.40 uur); urban/hiphop

conservatorium
13

Jazzclub: 'Final presentation'; wekelijks concert door conservatoriumstudenten

proeflokaal 't kantoor
14

Office/PleuropSonic: Bottle Cap (garagerock uit Zweden, 14.00 uur), Browsing Collection (hardrock uit Zweden, 15.15 uur), Roos Galjaard & Sebastiaan Wiering (16.45 uur), BluesCloud/Shortbreak? (18.15 uur), EvilMrSod (rock/blues/country uit Spanje, 21.00 uur), Marvin Dee Band (22.30 uur) en Kaizer Crow (24.00 uur)

busstation

kiosk: Q-link Bus Sessions met Waiting For The Sun (14.20 uur), The Mudd (14.30 uur), First Wolf (14.40 uur), Audio Adam (14.50 uur), Martijn van der Zande (15.20 uur), Revo (15.00 uur) en Small Town Bandits (15.10 uur)

busstation

vertrekpunt Q-link Bus Sessions; met Waiting For The Sun (14.40 uur, Q-link 5 naar Annen, Perron Q), The Mudd (14.55 uur, Q-link 3 naar Leek, Perron E), First Wolf (15.00 uur, Q-link 4 naar Roden, Perron E), Audio Adam (15.17 uur, Q-link 6 naar Delfzijl, Perron J), Revo (15.19 uur, Q-link 1 en 16.00 uur, Q-link 15 naar P+R Zernike), Martijn van der Zande (15.45 uur, Q-link 1 naar Zuidhorn, Perron T) en Small Town Bandits (15.55 uur vanaf Europapark, Q-link 2 naar P+R Reitdiep)

groninger forum locatie de wijert
15

Clubhuis De Wijert met verschillende activiteiten voor kinderen vanaf 4 jaar

galerie sign
16

'Noise, soup & knowledge' met live muziek, kennis en soep

kledingwinkel recessie

Recessie-sonic met No No & The Sinking Ship (16.00 uur), Radio Esperanto (17.00 uur) en The Wild Berry's (17.45 uur)

dot
17

'Weekend vibes' met dj Bojan Aleksander

drie gezusters

draaibar: SOZ Concerts / The Syndicate of Melodies / Pinguin Radio Showscase met E1 TEN & The Lovefunk (alternatieve rock), The Muff (progpunk) en Spitfire (grooverock uit België)

em2

Hooghoudt, Grasnapolsky, On Track Agency en Cloudhead presenteren De Likt (futuristische funk), LOFT, Indian Askin (grind lounge), UMEME (hybrid electronic), Anemone (psychedelische Britpop), Personal Trainer (pop uit Amsterdam), The Glücks (garagepunk), Het Gezelschap en Dwayne Franklin & Daddy Jacob

binnenstad
20

Eurosonic met The Entrepreneurs, Penelope Isles, Cavetown, Louise Lemón, Babé Sila, Floex & Tom Hodge, Lenny, Jimi Somewhere, Lisa Morgenstern, Kelvyn Colt, Becky and the Birds, STIKSTOF, Lewis OfMan, Pieter de Graaf, Blue Lab Beats, Annabel Allum, Wannes Cappelle, broeder Dieleman en Frans Grapperhaus, Someone, Lilla Vargen, LASS, Hilary Woods, GOLD, RIMON, Napoleon Gold, Sonnfjord, girl in red, Lord Esperanza, John Moods, bülow, The Slow Readers Club, Laura Perrudin, Ferris & Sylvester, Sports Team, Sarah Klang, Amanda Tenfjord, KATARÍNA MÁLIKOVÁ & enDelaporte, MDC III, LOVA, Blu Samu, K-Phax, Odd Beholder, Ilgen-Nur, Nico Casal, YellowStraps, Etella, Alessio Bondì, Free Love, L'Impératrice, Æ MAK, blackwave., LYZZA, Gurr, Whales, ViVii, Möbius, Belako, Annelie, MNNQNS, Plàsi, Elderbrook, Fleche Love, whenyoung, Sea Moya, Andrra, Eliza, Flohio, Tomat Petrella, Hellwana, ESINAM, Battle Beast, RENDEZ VOUS, Hugar, Puncke, Balcony, Jacco Gardner's Somnium, Our Stories, Erki Pärnoja: EFTERGLOW, TVERSKY, De Beren Gieren, Ondt Blod, FEET, Octavian, Kompromat, Zabelov Group, Keep Razors Sharp, Pipes and Pints, Jungstötter, Gato Preto, Rews, Glass Museum, Fieh, The Holy, Jarreau Vandal Live, Autumnist, Pillow Queens, Apey & the Pea, Mambe & Danochilango, Borokov Borokov, Farveblind, The Mauskovic Dance Band, Whispering Sons, Diron Animal, The Psychotic Monks, Boxinbox, De Rooie Jager Roodshow en B-complex; op diverse locaties

brouwerij martinus

House Of The North: Nadua (pop, 20.00-20.20 uur), Woe Blind Birds (alternatieve rock, 20.50-21.10 uur), Small Town Bandits (pop, 21.40-22.00 uur), Sorry John (pop/rock, 22.30-23.10 uur), Cloudy Diow (alternatieve pop, 23.30-00.10 uur) en FENN (indie/elektronica/triphop, 00.40-01.20 uur)

cleopatra

Regiosonic met DOR, Feral Tides, A Liquid Landscape en Blackbriar

martiniplaza

'The Addams Family'; macaber humoristische musical met oa Pia Douwes, Johnny Kraaijkamp en Tony Neef

metalcafé de witte wolf

Wolfsonic: Hvalross (20.00 uur), The Ballet Bombs (21.00 uur), Black Fuse (22.00 uur) en Atomic Vulture (23.00 uur); metal

toeter

Toetersonic met Marvin Dee Band (20.00 uur), Laura Liz (21.00 uur), Abalone (22.00 uur) en Sun Roots (23.00 uur)

't vinkhuys

countrylinedanceavond

vrijdag

leerlingen van VRIJDAG (16-20 jaar) spelen 'Vakjes' (over vooroordelen) en 'Het benoemen van de dingen'

grote markt

Eurosonic Air: Brides Of Lucifer (België, 20.25-21.10 uur), Jett Rebel (pop/rock, 21.50-22.35 uur) en San Holo (23.15-24.00 uur)

buckshot

Grunnsonic 2019: Marlene Bakker (20.30 uur), Waiting For The Sun (21.35 uur), Meadowlake (22.40 uur) en Maaris (23.45 uur)

o'ceallaigh

boven en beneden: 'The sound of young Holland' met The Avonden (20.30 uur), Lena Hessels (21.05 uur), Price (21.40 uur), Red Brut (22.15 uur) en Canshaker Pi (22.50 uur); showcase van Subroutine Records

theater de kapel

Balfolkcafé Groningen; dansen op live folkmuziek van Paracetamol Qtet

benzinebar
21

Strik Beats Sonic 2019 met Ravenna (21.00 uur), Switch Bones (22.00 uur), I Against I (23.00 uur), Magnetic Spacemen (24.00 uur), Rebel Radio (01.00 uur) en Knars (02.00 uur)

ocho de mayo

tangosalon met DJosz

petit théâtre

Le Petit Sonic: Shjazz & Grit

warhol

Grunnsonic 2019: Hollow Men (21.40 uur) en Audio Adam (22.50 uur)

walrus

Grunnsonic 2019: Cirrus Minor (21.45 uur), Super Star Gods (23.00 uur) en Onhou (00.15 uur)

doos
22

Crazy Friday met oa dj Nick en cheap shots

graanrepubliek

Graansonic: Gerben Wasser Kwartet

sunny beach

Grunnsonic 2019: Cloudy Diow (22.00 uur), Revo (22.45 uur), Rossabarba (23.30 uur) en Rooks (00.15 uur); hiphop

zolder

Pleuropsonic: internationaal hiphopprogramma

pakhuis

Grunnsonic 2019: OES (22.30 uur) en 70 Mile House (23.45 uur)

pakhuis

swingavond met dj

drie gezusters
23

Arcadehal 1ste etage: 'JAMundo' met Punk ’N Jazz Orchestra (23.00-23.45 uur) en jamsessie (latin/Afrikaans, 23.45-02.00 uur)

hemingway's cuba

Cubaans salsafeest met dj El Gran Juanz

nachtclub oost

Subbacultcha Eurosonic met dj's LYZZA, FLOHIO, Zachte Man, De Witte Kunst, Rouzbeh, Karel, Tv-Tas, Partners en Latin Lovers; underground

the crown

'Friday night rock'

kult

'The sound of young Holland' met Real Farmer (23.40 uur) en Pig Frenzy (00.25 uur); showcase van Subroutine Records

ocean 41
0

Freaky Friday met dj

simplon

grote zaal: 'Ongehoord - Eurosonic after' met dj GANZ en Ongehoord residents; electro/beats/techno/drum & bass

drie gezusters
1

Rimboe Riddim showcase met ZEP & friends (live, 01.00-02.00 uur) en KD Soundsystem (02.00-03.00 uur); afro/Caribbean/dancehall/bass/hiphop

kroeg van klaas

'De garage van Klaas' met Tony Clifton, Ploegendienst en Canshaker Pi; garagerock op het biljart

 
Kantel je phone of tablet voor de schema-weergave
10:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
plato

Platosonic met Very Cool People (12.00 uur), Mambe & Danochilango Duo (13.00 uur), The Entrepreneurs (14.00 uur), MDC 3 (15.00 uur), Penelope Isles (15.50 uur), Pillow Queens (16.40 uur) en The Mauskovic Dance Band (17.30 uur)

binnenstad

Eurosonic met The Entrepreneurs, Penelope Isles, Cavetown, Louise Lemón, Babé Sila, Floex & Tom Hodge, Lenny, Jimi Somewhere, Lisa Morgenstern, Kelvyn Colt, Becky and the Birds, STIKSTOF, Lewis OfMan, Pieter de Graaf, Blue Lab Beats, Annabel Allum, Wannes Cappelle, broeder Dieleman en Frans Grapperhaus, Someone, Lilla Vargen, LASS, Hilary Woods, GOLD, RIMON, Napoleon Gold, Sonnfjord, girl in red, Lord Esperanza, John Moods, bülow, The Slow Readers Club, Laura Perrudin, Ferris & Sylvester, Sports Team, Sarah Klang, Amanda Tenfjord, KATARÍNA MÁLIKOVÁ & enDelaporte, MDC III, LOVA, Blu Samu, K-Phax, Odd Beholder, Ilgen-Nur, Nico Casal, YellowStraps, Etella, Alessio Bondì, Free Love, L'Impératrice, Æ MAK, blackwave., LYZZA, Gurr, Whales, ViVii, Möbius, Belako, Annelie, MNNQNS, Plàsi, Elderbrook, Fleche Love, whenyoung, Sea Moya, Andrra, Eliza, Flohio, Tomat Petrella, Hellwana, ESINAM, Battle Beast, RENDEZ VOUS, Hugar, Puncke, Balcony, Jacco Gardner's Somnium, Our Stories, Erki Pärnoja: EFTERGLOW, TVERSKY, De Beren Gieren, Ondt Blod, FEET, Octavian, Kompromat, Zabelov Group, Keep Razors Sharp, Pipes and Pints, Jungstötter, Gato Preto, Rews, Glass Museum, Fieh, The Holy, Jarreau Vandal Live, Autumnist, Pillow Queens, Apey & the Pea, Mambe & Danochilango, Borokov Borokov, Farveblind, The Mauskovic Dance Band, Whispering Sons, Diron Animal, The Psychotic Monks, Boxinbox, De Rooie Jager Roodshow en B-complex; op diverse locaties

simplon

grote zaal: 'Ongehoord - Eurosonic after' met dj GANZ en Ongehoord residents; electro/beats/techno/drum & bass

coffee company

Platosonic met Belle Mt (12.20 uur), Apey (solo, 13.20 uur), Vivii (14.20 uur), Portland (akoestisch, 15.20 uur), Ferris & Sylvester (16.10 uur), Wannes Cappelle, Broeder Dieleman & Frans Grapperhaus (17.00 uur) en Katarína Máliková (17.50 uur)

brouwerij martinus

House Of The North: Nadua (pop, 20.00-20.20 uur), Woe Blind Birds (alternatieve rock, 20.50-21.10 uur), Small Town Bandits (pop, 21.40-22.00 uur), Sorry John (pop/rock, 22.30-23.10 uur), Cloudy Diow (alternatieve pop, 23.30-00.10 uur) en FENN (indie/elektronica/triphop, 00.40-01.20 uur)

drie gezusters

Rimboe Riddim showcase met ZEP & friends (live, 01.00-02.00 uur) en KD Soundsystem (02.00-03.00 uur); afro/Caribbean/dancehall/bass/hiphop

house of chambers

Platosonic met Bríet (12.40 uur), K-Phax (13.40 uur) en Blu Samu (14.40 uur); urban/hiphop

groninger forum locatie de wijert

Clubhuis De Wijert met verschillende activiteiten voor kinderen vanaf 4 jaar

dot

'Weekend vibes' met dj Bojan Aleksander

cleopatra

Regiosonic met DOR, Feral Tides, A Liquid Landscape en Blackbriar

ocean 41

Freaky Friday met dj

kroeg van klaas

'De garage van Klaas' met Tony Clifton, Ploegendienst en Canshaker Pi; garagerock op het biljart

conservatorium

Jazzclub: 'Final presentation'; wekelijks concert door conservatoriumstudenten

galerie sign

'Noise, soup & knowledge' met live muziek, kennis en soep

martiniplaza

'The Addams Family'; macaber humoristische musical met oa Pia Douwes, Johnny Kraaijkamp en Tony Neef

doos

Crazy Friday met oa dj Nick en cheap shots

 
proeflokaal 't kantoor

Office/PleuropSonic: Bottle Cap (garagerock uit Zweden, 14.00 uur), Browsing Collection (hardrock uit Zweden, 15.15 uur), Roos Galjaard & Sebastiaan Wiering (16.45 uur), BluesCloud/Shortbreak? (18.15 uur), EvilMrSod (rock/blues/country uit Spanje, 21.00 uur), Marvin Dee Band (22.30 uur) en Kaizer Crow (24.00 uur)

 
busstation

kiosk: Q-link Bus Sessions met Waiting For The Sun (14.20 uur), The Mudd (14.30 uur), First Wolf (14.40 uur), Audio Adam (14.50 uur), Martijn van der Zande (15.20 uur), Revo (15.00 uur) en Small Town Bandits (15.10 uur)

drie gezusters

draaibar: SOZ Concerts / The Syndicate of Melodies / Pinguin Radio Showscase met E1 TEN & The Lovefunk (alternatieve rock), The Muff (progpunk) en Spitfire (grooverock uit België)

metalcafé de witte wolf

Wolfsonic: Hvalross (20.00 uur), The Ballet Bombs (21.00 uur), Black Fuse (22.00 uur) en Atomic Vulture (23.00 uur); metal

 
busstation

vertrekpunt Q-link Bus Sessions; met Waiting For The Sun (14.40 uur, Q-link 5 naar Annen, Perron Q), The Mudd (14.55 uur, Q-link 3 naar Leek, Perron E), First Wolf (15.00 uur, Q-link 4 naar Roden, Perron E), Audio Adam (15.17 uur, Q-link 6 naar Delfzijl, Perron J), Revo (15.19 uur, Q-link 1 en 16.00 uur, Q-link 15 naar P+R Zernike), Martijn van der Zande (15.45 uur, Q-link 1 naar Zuidhorn, Perron T) en Small Town Bandits (15.55 uur vanaf Europapark, Q-link 2 naar P+R Reitdiep)

em2

Hooghoudt, Grasnapolsky, On Track Agency en Cloudhead presenteren De Likt (futuristische funk), LOFT, Indian Askin (grind lounge), UMEME (hybrid electronic), Anemone (psychedelische Britpop), Personal Trainer (pop uit Amsterdam), The Glücks (garagepunk), Het Gezelschap en Dwayne Franklin & Daddy Jacob

 
kledingwinkel recessie

Recessie-sonic met No No & The Sinking Ship (16.00 uur), Radio Esperanto (17.00 uur) en The Wild Berry's (17.45 uur)

toeter

Toetersonic met Marvin Dee Band (20.00 uur), Laura Liz (21.00 uur), Abalone (22.00 uur) en Sun Roots (23.00 uur)

 
't vinkhuys

countrylinedanceavond

graanrepubliek

Graansonic: Gerben Wasser Kwartet

 
vrijdag

leerlingen van VRIJDAG (16-20 jaar) spelen 'Vakjes' (over vooroordelen) en 'Het benoemen van de dingen'

sunny beach

Grunnsonic 2019: Cloudy Diow (22.00 uur), Revo (22.45 uur), Rossabarba (23.30 uur) en Rooks (00.15 uur); hiphop

 
grote markt

Eurosonic Air: Brides Of Lucifer (België, 20.25-21.10 uur), Jett Rebel (pop/rock, 21.50-22.35 uur) en San Holo (23.15-24.00 uur)

 
buckshot

Grunnsonic 2019: Marlene Bakker (20.30 uur), Waiting For The Sun (21.35 uur), Meadowlake (22.40 uur) en Maaris (23.45 uur)

 
o'ceallaigh

boven en beneden: 'The sound of young Holland' met The Avonden (20.30 uur), Lena Hessels (21.05 uur), Price (21.40 uur), Red Brut (22.15 uur) en Canshaker Pi (22.50 uur); showcase van Subroutine Records

kult

'The sound of young Holland' met Real Farmer (23.40 uur) en Pig Frenzy (00.25 uur); showcase van Subroutine Records

 
theater de kapel

Balfolkcafé Groningen; dansen op live folkmuziek van Paracetamol Qtet

pakhuis

Grunnsonic 2019: OES (22.30 uur) en 70 Mile House (23.45 uur)

 
benzinebar

Strik Beats Sonic 2019 met Ravenna (21.00 uur), Switch Bones (22.00 uur), I Against I (23.00 uur), Magnetic Spacemen (24.00 uur), Rebel Radio (01.00 uur) en Knars (02.00 uur)

 
ocho de mayo

tangosalon met DJosz

drie gezusters

Arcadehal 1ste etage: 'JAMundo' met Punk ’N Jazz Orchestra (23.00-23.45 uur) en jamsessie (latin/Afrikaans, 23.45-02.00 uur)

 
petit théâtre

Le Petit Sonic: Shjazz & Grit

 
warhol

Grunnsonic 2019: Hollow Men (21.40 uur) en Audio Adam (22.50 uur)

 
walrus

Grunnsonic 2019: Cirrus Minor (21.45 uur), Super Star Gods (23.00 uur) en Onhou (00.15 uur)

 
zolder

Pleuropsonic: internationaal hiphopprogramma

 
pakhuis

swingavond met dj

 
hemingway's cuba

Cubaans salsafeest met dj El Gran Juanz

 
nachtclub oost

Subbacultcha Eurosonic met dj's LYZZA, FLOHIO, Zachte Man, De Witte Kunst, Rouzbeh, Karel, Tv-Tas, Partners en Latin Lovers; underground

the crown

'Friday night rock'

 
/2019/01/19 /2019/01/17 VR 18 januarif
VR
18